Kim jestem

szachownica_kim-jestem_maleBardzo się cieszę że tutaj jesteś. Poznajmy się

Uwielbiam obserwować ludzi, cieszyć się ich szczęściem i nawiązywać nowe znajomości. Lubię konsumować, nie tylko za pomocą aparatu gębowego, ale również za pomocą narządu wzroku. Światłoczułe związki srebra nabrały znaczenia w wieku 16 lat. Swoje szare komórki rozwijałam w Łódzkiej Szkole Filmowej. Fotografia pozwala dać upust wyobraźni i dlatego robię to co lubię. Przyjaciół kocham i nie zmieniam. A Ciebie chętnie poznam :) bo wygląda na to, że jesteś tutaj nowym gościem!


Podpowiem co gdzie i jak…Nawigacja po stronie

GALERIA

W zakładce galeria, możesz obejrzeć moje fotografie, o różnej tematyce. Filtr tematów znajduje się po lewej stronie u góry, po jego rozwinięciu będziesz mógł wybrać konkretną kategorię, która Cie interesuje w danej chwili. Miłego oglądania!


PORTFOLIO

Tutaj znajdziesz kilka fotografii wybranych moim subiektywnym okiem, w zupełnie innym rozmiarze, a niżeli w galerii ( ten dział jest uzupełniany znacznie rzadziej, niestety, ale może uda się to zmienić)


BLOG

Blog to część nieco bardziej prywatna, trochę o fajerwerkach, flow i innych cudach, a czasem o zwykłej codzienności. Może wprowadzę jakiś cykl porad, odpowiadając na pytania które do mnie piszecie?


KONTAKT

Piszcie, pytajcie, często jestem offline „gdzieś poza”, ale kiedy wracam nadrabiam zaległości i odsyłam wiadomości na Wasze skrzynki :)